Comments · 418 Views

8 strelov, 5 golov in 0 golov! V noči velike zmage Liverpoola je številka 9 dodala še eno oviro. Njegovo sposobnost izkoriščanja priložnosti je težko opisati

kje kupiti otroki nogometni dres V 20. krogu Premier lige je bila osredotočena tekma, Red Army Liverpool je doma premagal gostujoči Newcastle s 4:2 in prednost na lestvici povečal na 3 točke. Urugvajski center Nunez je tekmo začel z 8 streli in 5 streli na okvir vrat, največ na tekmi, žal pa ni dosegel niti enega zadetka.

McAllister se vrne kot zamenjava, Szoboszlai pa združi moči z Endom Hangom in Curtisom Jonesom na sredini. Salah, Nunez in Luis Dias tvorijo ospredje. V uvodni 13. minuti je Salah poslal predložek, Nunezov strel iz bližine je nasprotnikov vratar ubranil, nato pa je ubranil e Jones. V 20. minuti je žogo podal Luis Dias, ki pa je bila izključena zaradi ofsajda zaradi Nuneza. Dve minuti kasneje je Liverpool priel do priložnosti za enajstmetrovko, Salahov strel je ubranil Dubravka, Arnoldov dodatek pa je zletel e čez prečko. V 35. minuti je Nunez priel do solo priložnosti, Dubravka pa je odločno odbil strel. V prvem polčasu sta si obe strani segli v roke in poravnali izid 0:0.

Po začetku drugega polčasa je Liverpool končno reil izid, Nunez je asistiral Salahu in zadel prazen gol. tiri minute pozneje je Dubravka ubranila dva zaporedna strela Nuneza. V nadaljevanju je Isaac pritisnil za izenačenje. Nunez je bil zamenjan v 64. minuti skupaj s Szoboszlaijem in Luisom Diasom. In Grafenberger, Gakpo in Diogo Jota so li v boj. Ta nadomestna prilagoditev je vseeno dosegla zelo dobre rezultate. V 74. minuti je Jota asistiral Curtisu Jonesu in znova zadel za vodstvo. 4 minute kasneje je Gakpo zadel za povianje vodstva na 3:1. Čeprav je Botman v 81. minuti vrnil e en zadetek, je Jota v 86. minuti uspeno poskrbel za točko, Salah pa tokrat ni zapravil priložnosti, temveč je s stalnim udarcem zaklenil izid na 4:2.

V tej akciji je Liverpool, ki je igral doma, zadel 34 metov, od tega 15. Toda vratar Newcastla Dubravka je zbral 10 junakih obramb in sam preprečil tragedijo svoje ekipe na Anfieldu. Najbolj nepozaben na njegovem nastopu je bil seveda urugvajski center Nunez, ki je bil zamenjan v 64. minuti. V tej akciji je prispeval rekordnih 8 strelov in 5 strelov na okvir vrat, vse pa je reil Dubravka, na koncu pa ni dosegel nobenega zadetka, za Salaha pa je prispeval le 1 podajo.

Pravzaprav je Dubravkov podatek o obrambah s temi petimi streli le e izboljal, ne glede na to, koliko priložnosti je na vrsti, se ne more upreti, da jih ne vrne proti vratarju. In to je Nunez naredil v tej igri. Ima hitrost, spretnosti in učinek ter lahko naleti tudi na različne priložnosti v ospredju, Poceni nogometni dresi juventus ronaldo 7 toda njegova slaba sposobnost izkoričanja priložnosti pred golom ga je vedno pustila na dih stran od izjemnih napadalcev. Glede tega se mora e učiti od svojega velikega brata Salaha.